אבחון דידקטי בבת ים

כדי לבצע תהליכי למידה נזקק הלומד בכל גיל שהוא ליכולות בסיסיות שמהוות תנאי בסיסי ללמידה. כאשר מתברר כי תלמיד אינו מצליח ללמוד ולרכוש יכולות או ידע כפי שמצפים ממנו, יחשדו כי קיים קושי שמפריע לתהליכי הלמידה שלו, וגורמים לו שלא ללמוד בהצלחה. רואים את הילד וחוששים שמשהו לא לגמרי בסדר? הוא מתמודד בהצלחה עם המטלות הלימודיות ולא נמצא בקצב עם בני כתתו? יתכן ויש לו קושי מהותי שמפריע לו ללמוד. זיהוי מוקדם ותמיכה מותאמת יובילו אותו להצלחה שלו.

אבחון דידקטי בהרצליה לאיתור הקושי
כיצד אפשר לדעת זאת? על מנת לאתר את נקודת הקושי ולגלות מה מסכל את היכולת שלו ללמוד עליו לעבור אבחון דידקטי בבת ים. אבחון כזה בודק את היכולות הלימודיות של הנבדק ואת נקודות החולשה והחוזק שלו. במהלך אבחון דידקטי בבת ים יבחנו את היכולות ואת הקשיים, וכך אפשר יהיה למקד את הבעיה ולנסות לחתור לעבר ההצלחה בדרך ייחודית ומותאמת לתלמיד

אבחון דידקטי בדרום הוא צעד מרכזי ובעל חשיבות רבה בכל מה שקשור לתהליכי הלמידה וההכוונה של הילד. ויש לכך השלכה מהותית על העתיד של הילד. זו הסיבה לכך שיש לערוך אבחון דידקטי בבת ים אצל גורם מקצועי ובעל מיומנות בתחום. כך ימצא האבחון את המסקנות הנכונות והמדויקות. לאחר האבחון אפשר יהיה לכוון את הילד בצורה מתאימה ליכולות שלו ולעזור לו להשיג את ההצלחות בדרך שלו.

אבחון דידקטי בבת ים נערך על ידי מאבחן דידקטי מוסמך לביצוע אבחונים. האבחון יבדוק בצורה מדוקדקת את מיומנויות הלמידה הבסיסיות של הנבדק. כמו כן תהיה התייחסות למנגנון הקוגניטיבי שעומד מאחורי היכולות הללו. יבדקו את הקשב, את הזיכרון, את השפה את התפיסה החזותית ועוד. כמו כן יזהו את האסטרטגיות בהן התלמיד מנהל את הלמידה שלו, ויבחנו את מידת היעילות שלהן. מטרת העל של האבחון היא לאתר אם קיימים ליקויי למידה. כמו כן יבדקו את הליקויים ויגדירו את מהותם. בהתאם למסקנות יבנו תכנית לימודית מותאמת ליכולות שלו. בשורה תחתונה יבנו עבורו תכנית של הוראה מתקנת מותאמת אישית ליכולות ולקשיים שלו. זו הדרך בה יוכל התלמיד להצליח בלמידה ולקבל את התמיכה התמידית שתאפשר לו ללמוד ולהצליח להשתלב עם בני גילו.

אבחון דידקטי בחולון - על מבחנים והקלות
מלבד זאת יגדירו לילד את ההתאמות באשר למבחנים שעליו לעבור. יש מקרים בהם יומלץ על הקראה של שאלון הבחינה, תוספת זמן מעבר לזמן שהוקצב ליתר התלמידים, הכתבה לבוחן ניטראלי והקלות נוספות שיסייעו לנבחן לקצור ציון עובר למרות הקשיים שלו. אבחון דידקטי בחולון מקנה לנבדק את הזכויות להקלות לימודיות שיאפשרו לו לקצור הישגים נאים למרות הקושי.

צריכים לבצע אבחון דידקטי בדרום? מכון תושיה ואבחון הוא המקום בו יפגוש הילד שלכם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. כאן הוא יעבור אבחון דידקטי בהרצליה מקצועי בעל תוצאות מדויקות!
 
לשיחת ייעוץ טלפונית חייגו
072-33-80-657
או מלאו פרטיכם בטופס
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-657

דוא"ל

T089917017@gmail.com

כתובת ראשית
משה לוי 11, ראשון לציון
בניין UMI, קומה 1

 
מכון תושיה - המרכז לאבחון
ראשון לציון - רחוב משה לוי 11, בניין UMI, קומה 1  |  נתיבות - רחוב ירושלים 18, קומה 1 (מעל בנק פועלים)  |  טבריה - רחוב אחד העם