אבחון לקויי למידה ברחובות


חושבים שמשהו לא מתנהל כמו שצריך אצל הילד שלכם? מגלים כי ההישגים הלימודיים שלו נמוכים, והוא שונא ללכת לבית הספר? שהוא לא מתמודד בעצמו עם שיעורי הבית וצריך הרבה עזרה צמודה? הוא לומד למבחן ולמרות זאת לא מצליח לקבל ציונים טובים? סימנים אלו כמו סימנים נוספים מעידים כי ייתכן וקיימת בעיה. לקות למידה שגורמת לילד שלכם להיות בלתי מסוגל ללמוד כמו יתר בני גילו. כדי להפנות אותו ללמידה המתאימה ליכולות שלו, ובשביל לתת לו את העזרה הלימודית אותה הוא צריך, חשוב כי תערכו אבחון לקויי למידה בשרון.
 
מה בודקים במהלך האבחון?
חושבים על ביצוע אבחון לקויי למידה ברחובות? קראו אילו תחומים נבדקים במהלך ביצוע אבחון לקויי למידה ברחובות. 
  • קריאה והבנה – הערכה מקצועית של אבחון לקויי למידה ברחובות בוחנת את היכולת הבסיסית של הילד לקרוא טקסט בעברית בהשוואה לבני גילו. כמו כן תיבדק רמת ההבנה שלו.
  • כתיב וכתב - אבחון לקויי למידה ברחובות בוחן את שטף הכתיבה, את היכולת לאיית את המילים כראוי, את ארגון האותיות ואת העיצוב שלהן.
  • הבעה בעל פה – נבחנת היכולת של התלמיד להביע את עצמו ולבטא את מחשבותיו.
  • יכולת שמיעתית וחזותית – בודקים במהלך ביצוע אבחון לקויי למידה ברשל"צ את הערוצים השמיעתיים והחזותיים של הנבדק.
  • יכולת קוגניטיבית – נבחנת יכולת החשיבה של הנבדק, מודעות מורפולוגית, פונולוגית ותחבירית. שיום ושטף שפתי. כמו כן בוחנים את החשיבה ואת החשיבה המילולית שלו.
  • חשבון – בדיקת הידע וההבנה החשבונית. וכן בדיקת ההבנה והתפיסה המתמטית.
  • אנגלית – בחינת היכולת בשפה זו. מבחינת קריאה, הבנה, הבעה בעל פה ובכתב וכן אוצר מילים קיים.
     
מהי המטרה של אבחון לקויי למידה בשדרות?
ילד שנתקל בקשיים במהלך ביצוע מטלות לימודיות הוא ילד שצריך לקבל עזרה מקצועית. העזרה תאפשר לו לרכוש את הידע ולשפר את היכולות שלו למרות הקושי. כדי לקבל את העזרה הוא צריך להיות מאובחן על ידי גורם מקצועי. כאשר מזהים את נקודת הקושי בעזרת אבחון לקויי למידה בשרון, ניתן להפנות את התלמיד לקבלת הזכויות שהוא זכאי להן ולקבלת העזרה הלימודית שתקדם אותו. זו הסיבה לכך שחשוב לערוך אבחון לקויי למידה ברשל"צ במכון מקצועי ואצל אנשי מקצוע המורשים לכך. כך יהיו תוצאות אבחון לקויי למידה בשדרות מדויקות ונכונות, ויובילו את הילד ואת ההורים שלו למקום נכון של קבלת העזרה המקצועית והמתאימה - בהתאם למקום בו הוא נמצא. כך ניתן לקדם למידה ולספק לילד את העזרה המקצועית הצמודה.
 
מכון תושיה ואבחון הנו מכון מקצועי ומוביל בתחום האבחונים. אצלנו תהיו רגועים שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. הילד יעבור אבחון יסודי על ידי טובי בעלי המקצוע בתחום, ויוכל לקבל את העזרה המקצועית לה הוא נזקק. הצטרפו ללקוחות המרוצים של תושיה ואבחון לקבלת המענה המושלם לצורך שלכם!
 
לשיחת ייעוץ טלפונית חייגו
072-33-80-657
או מלאו פרטיכם בטופס
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-657

דוא"ל

T089917017@gmail.com

כתובת ראשית
משה לוי 11, ראשון לציון
בניין UMI, קומה 1

 
מכון תושיה - המרכז לאבחון
ראשון לציון - רחוב משה לוי 11, בניין UMI, קומה 1  |  נתיבות - רחוב ירושלים 18, קומה 1 (מעל בנק פועלים)  |  טבריה - רחוב אחד העם