אבחון מסובסד


הפנו אתכם לערוך אבחון, ואתם לא בדיוק יודעים לאן כדאי לכם לפנות? רשמו לכם רשימה של מספר מכונים מומלצים, ואתם לא יודעים עם מי ליצור קשר כדי לערוך אבחון מסובסד? המומחים של מכון תושיה ואבחון שמחים להציג בפניכם את השירות המושלם שבמכון. גם אתם תוכלו ליהנות משירות מקצועי שכולל את כל היתרונות שאפילו לא חשבתם עליהם. קראו על כך להלן.
 
אבחון מסובסד – למה במכון תושיה ואבחון?
  • הצוות המקצועי – הצוות במכון הינו צוות מקצועי ברמת על. למי שלא יודע - כאשר מדובר בטיפול או אבחון לקויי למידה בת"א לרמת המקצועיות יש חשיבות רבה. הידע הרב מקנה למאבחן או למטפל את היכולת לקבל החלטות נכונות ולנהל אבחונים מדויקים. זה בהחלט מה שמשפיע במידה רבה על ההצלחה של המהלך כולו.
  • האווירה הנעימה – אנחנו מאמינים שמי שמתמודד עם לקות או בעיית קשב כבר סובל מספיק. אצלנו הוא ייהנה מאווירה נינוחה והתייחסות מכבדת ומקבלת בעת אבחון לקויי למידה בת"א. כך שנעים יהיה לו להגיע אלינו ונוח יהיה לכם לבצע את תהליך האבחון והטיפול. אנחנו מודעים לקושי שלכם ועושים הכול כדי לתת לכם את הטוב ביותר עבור אבחון לקויי למידה בתל אביב.
  • הדיסקרטיות – אצלנו מודעים לכך שמדובר בנושא אישי ורגיש. וכלן אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לשמור על הפרטיות שלכם. נפעל בצורה דיסקרטית ולא נאפשר למידע האישי שלכם להתפרסם למורת רוחכם.
  • סוף לסטיגמות – אנחנו מבינים לנפשו של אלו שממודדים על לקות למידה. ולכן אנחנו עורכים אבחון מסובסד במטרה למצוא את נקודת הקושי המרכזית. זו שמפריעה לתהליכי הלמידה. לאחר שנאתר את הנקודה, המאובחן יוכל לצאת מאפילה לאור גדול. כיוון שכאשר ברור לו ולסביבה שלו מה מפריע לו ללמוד, הוא יכול להיפרד לשלום מהסטיגמות שהצמידו לו בטעות. הוא לא עצלן, לא מרחף, לא מזלזל, כי אם מתמודד עם קושי מהותי. אבחון מסובסד במרכז יסייע בהגדרת נקודת הקושי וכן בנתינת הכלים להתגבר עליו.
  • עזרה של ממש – אצלנו הוא יקבל טיפול יעיל. מטרת הטיפול היא לתת לו כלים להתמודד עם הקושי. בעזרת הטיפול הוא יוכל להתמודד עם הקושי ולהצליח בלמידה למרות היותו. אצלנו ניתן לקבל אבחון מסובסד וטיפול מקצועי ולצאת לדרך חדשה של הצלחה. הכלים המקצועיים שהמטופלים שלנו מקבלים מועילים להם במידה רבה. כך הם יכולים לקם את עצמם ולהצליח ללמוד ולרכוש ידע בצורה הטובה ביותר בהתאם ליכולות שלהם. לאחר האבחון הם יהיו זכאים גם לקבל עזרה בהתאם למסקנות ולקצור הצלחות.
     
צרו עמנו קשר כדי לקבל פרטים נוספים על אבחון לקויי למידה בתל אביב. בעזרתנו תוכלו גם אתם לקדם את הלמידה ולהצעיד את הילד הלאה לעבר ההצלחה שלו. כי אבחון מסובסד במרכז עורכים במכון תושיה ואבחון, ומרוצים מהטוב ביותר.
 
לשיחת ייעוץ טלפונית חייגו
072-33-80-657
או מלאו פרטיכם בטופס
פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-657

דוא"ל

T089917017@gmail.com

כתובת ראשית
משה לוי 11, ראשון לציון
בניין UMI, קומה 1

 
מכון תושיה - המרכז לאבחון
ראשון לציון - רחוב משה לוי 11, בניין UMI, קומה 1  |  נתיבות - רחוב ירושלים 18, קומה 1 (מעל בנק פועלים)  |  טבריה - רחוב אחד העם